לפעמים אנשים נוטים להתבלבל בין אומץ לטמטום. או, מדויק יותר, מה שאנשים מסוימים תופסים כמעשה אמיץ, אחרים בטוחים שמדובר במעשה מטומטם.

כשלפני 6 שנים החלטתי לעזוב משרה מאד משתלמת אך מאד לא אהובה ולהתחיל לכתוב, כל מי ששמע על כך חשב שזו החלטה מאד מטומטמת. כי מי עוזבת משרה קבועה בגיל 37, כשהיא גרושה, חיה מהיד את הפה (במקרה הטוב) ויש לה ילד מתבגר?

ההרצאה שלי מדברת על ההיסוסים, על הפחד לעזוב את אזור הנוחות. פעמים אבות אנחנו מהססים ומעדיפים סלבול במקום עבודה לא מפרגן, בזוגיות שלא עובדת ותקועה ולדמיין שיום אחד החיים שלנו ישתנו. בקיצור, אנחנו מחכים שמשהו יקרה, במקום להתחיל לפעול ולעשות.

אני לא הולכת להמליץ לאף אחד או אחת להתגרש או להתפטר. אבל על סמך הניסיון שלי, אני עוברת איתכם על מפת דרכים שעזרה לי לקבל החלטות אמיצות / מטומטמות, כך שבסופו של דבר כל אחד מכם יוכל ליצור מפה כזאת לעצמכם ולהתקדם לפיה, בין אם זה בדילוגים או בצעדים קטנים, כי לפעמים כדי לצאת לדרך חדשה מספיק לעשות שינוי אחד קטן.

זו לא הרצאה על קואצ'ינג, זו גם לא הרצאה שתטיף לכם או תפציר בכם. זו שיחה בה אני מספרת על עצמי, על הצלחות וכישלונות, על תהיות, חששות, החלטות אימפולסיביות, הקשבה לאינטואיציה ועוד. אתם יכולים לקחת את זה לכל כיוון שתרצו.

אורך ההרצאה: שעה.

יש צורך במצגת מחוברת למחשב עם פתח USB או אינטרנט.

להזמנה ניתן ליצור קשר ב-marinakigel@gmail.com